Оголошення! 22 січня 2020 року о 14.00 годині в адміністративній будівлі Андріївської сільської ради за адресою: с.Андріївка, вул.Миру, 7а відбудеться засідання виконавчого комітету Андріївської сільської ради

Дата: 10.01.2020 09:22

Порядок денний :

1.Про підсумки роботи по розгляду звернень, пропозицій і заяв громадян у виконавчому комітеті Андріївської сільської ради за 2019 рік.

Інформує: Овчян Ганна Валеріївна,начальник відділу загально - організаційного забезпечення та кадрової роботи .

2.Про зміни до річних та помісячних розписів до бюджету Андріївської сільської ради на 2020 рік.

Інформує: Позіра Ніна Дмитрівна, головний бухгалтер сільської ради.

3. Про забезпечення виконання вимог законодавства України щодо забезпечення доступу до публічної  інформації  у виконавчому комітеті  Андріївської сільської ради за 2019 рік.

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна, керуючий справами (секретар) виконкому.

4. Про взяття зобов'язань стосовно забезпечення фахівців з вищою освітою медичних і педагогічних спеціальностей, які уклали угоду про відпрацювання на підвідомчій території не менше трьох років,безоплатним користуванням житлом.

Інформує : Нікітіна Олена Анатоліївна,секретар ради.

5. Про затвердження списку дітей - сиріт  та дітей позбавлених батьківського піклування, що мешкають на підвідомчій території, та яким у поточному році виповнюється 18 років.

Інформує: Мірошніченко Дар’я Дмитрівна,начальник гуманітарного відділу.

6.Про затвердження списку одиноко проживаючих та одиноких громадян, які мешкають на підвідомчій території та потребують обслуговування вдома, станом на 01.01.2020 р.

7.Про затвердження переліку об’єктів  та визначення видів оплачуваних робіт для

порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно - корисних робіт на 2020 рік.

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна, керуючий справами (секретар) виконкому.

8. Про затвердження переліку об’єктів та визначення видів  безоплатних суспільно - корисних робіт для засуджених до громадських робіт, та порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на 2020 рік.

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна, керуючий справами (секретар) виконкому.

9.Про погодження  колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом пожежно – рятувальної команди центру безпеки громадян Андріївської сільської ради Слов’янського району Донецької області на 2020- 2025 роки.

Інформує: Нікітіна Наталія Миколаївна, начальник пожежно – рятувальної команди центру безпеки громадян.

10.Про затвердження Положення про преміювання працівників пожежно - рятувальної команди центру безпеки  громадян Андріївської сільської  ради.

11. Про створення комісії  щодо приймання – передачі об’єктів комунальної власності.

Інформує : Позіра Ніна Дмитрівна, головний бухгалтер сільської ради.

12. Про внесення змін до складу конкурсної  комісії з проведення конкурсу щодо визначення установи банку, в якій будуть розміщуватись тимчасово вільні кошти спеціального фонду бюджету Андріївської сільської ради.

Інформує : Позіра Ніна Дмитрівна, головний бухгалтер сільської ради.

13.Про створення  комісії з питань екологічної безпеки при виконавчому комітеті Андріївської сільської ради.

Інформує: Бондаренко А.М.,спеціаліст відділу земельних ресурсів,АПК,благоустрою та екології.

14. Про затвердження плану заходів щодо локалізації та ліквідації вогнища сказу на території Андріївської сільської ради.

Інформує: Половинка Наталія Миколаївна, спеціаліст ІІ категорії відділу земельних ресурсів,АПК,благоустрою та екології.

15. Про погодження графіку роботи працівників пожежно - рятувальної команди центру безпеки  громадян Андріївської сільської  ради Слов’янського району Донецької області.

Інформує : Нікітіна Наталія Миколаївна, начальник пожежно – рятувальної команди центру безпеки громадян.