Управління соціального захисту населення повідомляє, що з березня 2020 року в управлінні були змінені номери телефонів!!!

Дата: 17.03.2020 15:22

- 3-43-85 змінено на 2-43-85 (начальник управління, заступник начальника управління)

- 3-56-23 змінено на 2-56-23 (відділи: обслуговування осіб з інвалідністю та надання соціальних та реабілітаційних послуг; персоніфіковано обліку, соціальних гарантій окремим категоріям громадян; державні соціальні інспектори)

- 3-57-00 змінено на 2-57-01 (відділ державної соціальної допомоги (сектори: прийому; опрацювання заяв та прийняття рішень; контролю правильності призначення та перерахунку державної соціальної допомоги); відділ державних соціальних виплат та компенсацій)