ОГОЛОШЕННЯ! В Україні працює Український центр допомоги під час епідемії коронавірусу

Дата: 25.03.2020 09:08

Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації повідомляє, що Українською Волонтерською службою було створено єдиний  «Волонтерський центр допомоги під час епідемії коронавірусу». Центр допомоги — некомерційний проєкт.

Завдяки центру можна:

- Зареєструватись як волонтер(ка) та отримати інформацію про те, як безпечно та ефективно допомагати під час епідемії. Якщо у вашому регіоні з'явиться людина чи організація, яка потребує допомоги, ви отримаєте про це сповіщення.

- Залишити запит на допомогу, інформація про який буде передана волонтерам та буде докладено усіх зусиль, щоб допомога була отримана.

Сайт центру https://volunteer.country/covid19

Також на місцевому рівні організовуються волонтерські групи та працюють окремі волонтери, які займаються пошивом захисник тканинних масок. Планується видача тканини та фурнітури таким волонтерам. Така ініціатива, на нашу думку, могла б бути підтримана і молодіжними центрами та іншими ініціативними групами молоді.

Також надаємо посилання за яким можна скачати та роздрукувати плакат щодо вищезазначеної інформації.