Повідомлення! Про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування

Дата: 15.04.2020 14:51

Повідомлення про оприлюднення заяви

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки  та проекту документу державного планування

Повна назва документа державного планування: «Генеральний план, поєднаний з детальним планом території, села Сергіївка на території Андріївської сільської ради, Слов’янського району Донецької області»

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: АНДРІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА СЛОВ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Передбачувана процедура громадського обговорення: відповідно до ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та Проекту «Генеральний план, поєднаний з детальним планом території, села Сергіївка на території Андріївської сільської ради, Слов’янського району Донецької області» розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 15 квітня 2020 року на сайті Андріївської територіальної громади та триватиме до 30 квітня 2020 р.

Відповідно до ст. 12 громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування.

Ознайомитися з проектом «Генеральний план, поєднаний з детальним планом території, села Сергіївка на території Андріївської сільської ради, Слов’янського району Донецької області» та отримати додаткову інформацію можна за адресою: 84192 Донецька обл., Слов’янський р-н, с. Андріївка, вул. Миру, буд. 7Б або за тел.: (0626) 63-86-23.

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «Генеральний план, поєднаний з детальним планом території, села Сергіївка на території Андріївської сільської ради, Слов’янського району Донецької області» подаються до Андріївської сільської рада на адресу:  84192 Донецька обл., Слов’янський р-н, с. Андріївка, вул. Миру, буд. 7Б, або на  електрону адресу: 04342045@mail.gov.ua

Відповідальна особа: Голова Діхтенко Микола Якович.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 15 днів, тобто до 30 квітня 2020 року.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку,  не розглядаються.

Голова                                                                                    Діхтенко М. Я.