ЗАЯВА ПРО НАМІРИ Андріївської сільської ради Слов'янського району Донецької області отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Дата: 29.04.2020 08:50

ЗаявА ПРо намІРИ

Андріївської сільської ради Слов'янського району Донецької області

отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Андріївська сільська рада Слов'янського району Донецької області займається державним управлінням загального характеру.

Юридична адреса:  84192, Донецька обл., Слов'янський р-н, с. Андріївка, вул. Миру, 7Б.

Андріївська сільська рада має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря для 5 опалювальних котелень, що розташовані у с. Сергіївка Слов'янського району Донецької області.

Фактичні адреси розташування опалювальних котелень:

1) Проммайданчик № 1: Адміністративна будівля Андріївської сільської ради Слов’янського району Донецької області – 84191, Донецька обл., Слов’янський р-н, с. Сергіївка, вул. Паркова, 3А.

2) Проммайданчик № 2: Сергіївський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Колосок» Андріївської сільської ради Слов'янського району Донецької області – 84191, Донецька обл., Слов’янський р-н, с. Сергіївка, вул. Соборна, 5;

Сергіївський центр молодіжного дозвілля – 84191, Донецька обл., Слов’янський р-н, с. Сергіївка, вул. Соборна, 3.

3) Проммайданчик № 3: Будівля лікарської амбулаторії с. Сергіївка – 84191 Донецька обл., Слов’янський р-н, с. Сергіївка, вул. Больнична, 1.

4) Проммайданчик № 4: Сергіївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Андріївської сільської ради Слов'янського району Донецької області – 84191, Донецька обл., Слов’янський р-н, с. Сергіївка, вул. Нова, 1.

Основними джерелами викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря на майданчиках є вугільні та газові котли, склади вугілля та золи.

Пропозиції та зауваження про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря майданчиками Андріївської сільської ради Слов'янського району Донецької області надсилати до Донецької ОДА за адресою: 84306, Донецька обл.,      м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, буд. 6, тел. (06264) 2-04-55.

Сільський голова                                                                   Діхтенко М. Я.