9 травня жителі села Андріївки вшанували пам'ять загиблих воїнів у ІІ Світовій війні

Дата: 09.05.2020 20:52

Ми пам"ятаємо ......
9 травня є для нас найсвітлішою і найдорожчою датою, в якій воєдино злилися почуття неймовірної гіркоти і болю, а також безмежної радості гордості за свій великий народ. День Перемоги українці відзначать без пишних урочистостей і салюту, але це не применшує подвигу наших предків, які 75років билися за всіх нас. У цей день ми з гордістю і пошаною згадуємо про ті страшні дні, які передували великому святу. Жителі села Андріївка несуть квіти до обеліска загиблим воїнам у ІІ Світовій війні і низько схиляють голови перед світлою пам'яттю тих, хто, нехтуючи смерть, зупинив нацистську навалу ціною власного життя, складають глибоку шану всім, хто виборював перемогу в жорстоких боях і самовіддано трудився в тилу.
Працівники Андріївського сільського Центру культури та дозвілля, бібліотеки та Андріївський ЗЗСО вітають жителів села з великим і світлим святом Перемоги. Нехай у це велике свято буде спокійно у вас на душі і в серці, нехай будуть здорові і щасливі ваші близькі. Бережіть мир і гармонію, цінуйте життя, свято шануйте подвиг свого народу.