ОГОЛОШЕННЯ! До уваги бджолярів! Андріївська сільська рада звертає Вашу увагу на те, що агровиробники починають обробку посівів засобами захисту рослин.

Дата: 18.05.2020 16:41

Андріївська сільська рада звертає Вашу увагу на те, що  агровиробники  починають  обробку посівів засобами захисту рослин. З метою мінімізації випадків отруєння бджіл бджоляру необхідно:

• Виконувати вимоги законодавства України з  питань  бджільництва;
  • Зареєструвати пасіку за місцем проживання або за місцезнаходженням;
  • Розміщувати пасіку на земельних ділянках, які належать на правах власності;
  • Розміщувати пасіку на земельних ділянках інших власників – лише за згодою власників ;
  • Поставити пасіку на облік в сільські раді на території якої розміщена пасіка;
  • При отриманні повідомлення про проведення хімічних обробок ізолювати бджіл у вуликах або вивезти пасіку в безпечне місце на термін, передбачений обмеженням при застосуванні конкретних препаратів.

Повідомлення про проведення хімічних обробок будуть розміщуватись на офіційному сайті Андріївської сільської ради

В телефонному режимі (особисто) буде повідомлено лише тих бджолярів які зареєстровані в сільській раді.

Андріївська сільська рада