Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи!» продовжена до 30 вересня 2020 року

Дата: 27.05.2020 14:59

1 квітня стартувала 15 Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи!», але у зв'язку із запровадженням карантинних заходів радою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» було прийнято рішення відмовитись від масових заходів та проводити акцію в режимі онлайн. Радою Фонду вирішено продовжити акцію до 30 вересня 2020 року задля її успішного проведення та результатів, що дадуть змогу закупити нове, якісне обладнання для дитячих лікарень країни. Детальніше про акцію можна дізнатись на офіційному сайті Фонду за посиланням:

Минулого року Донецька область зібрала у період проведення 14 акції 171 293,21 грн. На ці кошти було закуплено і передано дитячим обласним лікарням у безоплатне користування медичне обладнання, яке дало можливість лікувати дітей на більш якісному рівні.

За додатковою інформацією звертатись до Шевченко Каріни, обласного представника ВБФ "Серце до серця" та координатора акції у Донецькій області (095)-062-06-88