Рішення № 7/24-383 від 19.06.2017 рік "Про затвердження Положення про акцизний податок на алкогольні напої, пиво,тютюнові вироби, нафтопродукти, сжижений газ, речовини моторних палив, паливо моторне альтернативне з 01.01.2018 р."

Дата: 22.06.2017 15:17

АНДРІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

СЛОВЯНСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

від  19.06.2017  №7/24-383

с. Андріївка

Про затвердження Положення про

акцизний податок на алкогольні напої,

пиво,тютюнові вироби, нафтопродукти,

сжижений газ, речовини моторних палив,

паливо моторне альтернативне з 01.01.2018р.

У зв’язку зі змінами, внесеними до ст. 215.3.10.  Податкового кодексу України, (Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів  України щодо  збалансованності бюджетних надходжень у 2017 році» від 20.12.2016 № 1791-VІІІІ, згідно Бюджетного кодексу України, керуючись Законом України « Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  п.24, п.28 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок постійної комісії з питань економіки, фінансів та житлово – комунального господарства (Позіра),  Андріївська сільська  рада,  -

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про  акцизний податок на алкогольні напої, пиво,тютюнові вироби, нафтопродукти, сжижений газ, речовини моторних палив ,паливо моторне альтернативне   (додається) та встановити ставку податку в розмірі 5 відсотків від вартості реалізованих підакцизних товарів ( з урахування ПДВ ).

2.Довести дане рішення до відома населення підвідомчої території сільської ради шляхом оприлюднення на веб-сайті  та  інформаційному стенді  Андріївської сільської ради за адресою : село Андріївка, вул. Миру,7б.

3. Дане рішення вступає в силу з 01.01.2018 року.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну комісію сільської  ради з питань економіки, фінансів та житлово – комунального господарства (Позіра).

Андріївський сільський голова                                                    М.Я.Діхтенко