Донецька обласна служба зайнятості повідомляє! Якщо ви підприємець, встигніть отримати фінансову допомогу!

Дата: 03.07.2020 13:31

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ

02.07.2020 рік

ПРЕСРЕЛІЗ

Якщо ви підприємець, встигніть отримати фінансовому допомогу!

Донецька обласна служба зайнятості продовжує активну роботу щодо надання допомоги по частковому безробіттю на час карантину для представників малого та середнього підприємництва. Саме на цю тему сьогодні був проведений престур для представників ЗМІ у м. Слов’янськ та Краматорськ. Журналісти поспілкувалися з роботодавцями та фізичними особами-підприємцями, які вже отримали допомоги по частковому безробіттю.

Наразі на Донеччині вже майже 15 000 осіб отримали кошти, серед яких близько 6 000 складають наймані працівники. Решта отримуючих – фізичні особи-підприємці, які ведуть діяльність одноосібно.

«Це стало можливим завдяки новому закону про підтримку бізнесу на час карантину, який набув чинності наприкінці травня цього року. Він надав можливість фізичним особам підприємцям отримати фінансову допомогу на себе, незалежно від того, мають вони найманих працівників чи ні. Тому звертайтесь до центрів зайнятості, якщо ви ще не скористалися цією можливістю», – говорить директорка Донецької обласної служби зайнятості Валентина Рибалко.

Окрім цього, згідно нового закону збільшено термін для звернення за отриманням допомоги по частковому безробіттю з 30 календарних днів з моменту зупинення або скорочення діяльності до 90 календарних днів. Також сума цієї допомоги не підлягає оподаткуванню.

Загалом до служби зайнятості надійшло понад 10 000 пакетів документів щодо надання допомоги з боку держави.

Більшість роботодавців, які звернулися до служби зайнятості, ведуть діяльність у сферах роздрібної торгівлі непродовольчими товарами, транспортних перевезень, виробництва та комплексного обслуговування об’єктів.

Контактна інформація:

84331, Донецька обл., м. Краматорськ, бульвар Краматорський, 41