Відео привітання Андріївського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) "Сонечко" зі святом "Івана Купала"

Дата: 06.07.2020 13:58

Андріївський ЗДО (ясла-садок) "Сонечко" щиро вітає зі святом «Івана Купала!». За давньою традицією свято «Купайла» відзначали 06 липня, але по запровадженні християнства поєднали з днем народження Іоанна Хрестителя Предтечі та відзначали 07 липня за новим стилем. Традиційним місцем святкування обирали береги річок, левади, луки, але з неодмінною умовою – наявністю води. Дівчата плели вінки з польових квітів та пускали на воду, головне, щоб вінок не потонув, бо не буде щастя. Раніше люди вірили у звичаї та традиції. Сьогодні ми повинні добре знати звичаї та обряди наших прадідів і виховувати у дітей цікавість, інтерес та повагу до традицій українського народу!