23 серпня 2020 року працівники Андріївського сільського Центру культури та дозвілля разом з бібліотекою та з працівниками органів місцевого самоурядування привітали жителів Андріївської громади з Днем Прапора та з Днем Незалежності України.

Дата: 23.08.2020 16:18

Урочистості до Дня Прапора та Дня Незалежності України!
"Звешся величаво Україною - земле зачарована моя"
О 9.00 ранку відбулося урочисте підняття прапора. Право підняти Державний прапор України було надано молодому захиснику, який служив в лавах Збройних Сил України Миколі Найданову.
До присутніх з привітанням звернувся сільський голова Микола Діхтенко. Учасники художньої самодіяльності провели флешмоб "Любіть Україну" та літературну композицію "Звешся величаво Україною - земле зачарована моя".
В сільській бібліотеці було організовано перегляд книжкової виставки "Незалежна Україна" та вікторина "Україна - калинова моя".
Зі святом Вас, Шановна громадо! Хай живе Україна! Навіки - вільна! Навіки - незалежна! Хай мир, спокій та щастя панують на нашій рідній землі!

Фото без описуФото без опису