Андріївський сільський центр культури та дозвілля разом з бібліотекою провів годину спілкування «Мудрі і багаті літами» присвячену Міжнародному дню людей похилого віку.

Дата: 01.10.2020 15:55

Година спілкування «Мудрі і багаті літами»

Андріївський сільський центр культури та дозвілля разом з бібліотекою провів годину спілкування присвячену Міжнародному дню людей похилого віку.

На захід запросили найстаріших жителів села Андріївка, на якому говорили про саме найцінніше – вічний людський скарб: доброту, людяність, милосердя.

До присутніх з привітанням звернувся сільський голова Микола Діхтенко, побажав всім здоров’я, довгих років життя, сердечного тепла, любові та душевного спокою!.

Голова ветеранської організації Тетяна Столяр подякувала пенсіонерам за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість, за те що вистраждали під чорним крилом Голодоморів, вистояли криваве пекло ІІ Світової війни, відбудували зруйноване і допомагали нам творити майбутнє.

Молоде покоління Андріївки подарувало присутнім літературну композицію. За піснями та спогадами швидко проминув час.

Організатори дякують спонсору заходу Наталії ЛИСЕНКО