В Андріївській сільській раді запроваджено зворотній зв'язок, щодо надання гуманітарної допомоги у зв'язку з загостренням ситуацій з COVID-19

Дата: 09.11.2020 15:32

У зв’язку з загостренням ситуації спричиненої гострою респіраторною хворобою COVID -19, особи які потребують допомоги у забезпеченні продуктами харчування, дезінфікуючими засобами мають змогу звернутися з цим питанням або залишити заявку про того, кому потрібна допомога до Андріївської сільської ради за телефоном «гарячої» лінії +38 095 372 17 35 та до спеціаліста ІІ категорії з соціальних питань Панів Тетяни Юріївни за телефоном +38 099 053 33 16.

Більш детальна інформація розміщена на сайті Андріївської громади у розділі «Гуманітарна допомога»