Оголошення! 17.11.2020 року о 10.00 годині в адміністративному приміщенні Андріївської сільської ради за адресою: с. Андріївка, вул.. Миру 7а відбудеться засідання першої сесії восьмого скликання Андріївської сільської ради (ОТГ).

Дата: 06.11.2020 16:42

порядок денний першої сесії восьмого скликання Андріївської сільської ради (ОТГ)

1.Про інформацію  Андріївської сільської  територіальної виборчої комісії  про підсумки та результати виборів депутатів Андріївської  сільської ради VІІІ скликання і визнання їх повноважень.

2.Про інформацію  Андріївської сільської територіальної виборчої комісії  про підсумки та результати виборів депутатів Андріївської  сільської ради VІІІ скликання і визнання їх повноважень.

3. Про утворення лічильної комісії.

4. Про затвердження протоколу №1 лічильної комісії.

5. Про Порядок обрання секретаря сільської ради.

6. Про затвердження протоколу № 2 лічильної комісії.

7. Про обрання секретаря Андріївської сільської ради

8. Про затвердження керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Андріївської сільської ради

9.Про затвердження на посаду старости старостинського округу Андріївської сільської ради.

10.Про постійні комісії Андріївської сільської ради.

11.Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу.

12. Про затвердження регламенту Андріївської сільської ради.

13.Про затвердження регламенту виконавчого комітету Андріївської сільської ради.