20.11.2020 року о 14.00 годині в адміністративному приміщенні Андріївської сільської ради пройшло засідання виконавчого комітету.

Дата: 23.11.2020 07:52

20.11.2020 року о 14.00 годині  в адміністративному приміщенні Андріївської сільської ради пройшло засідання виконавчого комітету з наступним порядком денним:

1.Про розгляд  та схвалення проєкту бюджету Андріївської сільської ради на 2021 рік.

Інформує: Мансвєтова Валентина Павлівна, начальник відділу фінансів,бухгалтерського обліку та звітності Андріївської сільської ради.

2.Про утворення адміністративної комісії та затвердження Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Андріївської сільської ради.

Інформує: Нікітіна Олена Анатоліївна,сільський голова Андріївської сільської ради.

3. Про утворення комісії з питань контролю за роботою малого і середнього підприємництва на території Андріївської сільської ради.

4. Про утворення  опікунської ради та затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Андріївської сільської ради.

5. Про утворення постійно діючої комісії з виявлення, обстеження та взяття на облік

безхазяйного нерухомого майна на території Андріївської сільської ради.

6. Про утворення  експертної комісії виконкому з визначення цінності документів.

7. Про утворення  комісії при виконавчому комітеті Андріївської сільської ради з

питань розгляду та вирішення  земельних спорів на території  Андріївської сільської

ради.

8. Про утворення громадської  комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Андріївської сільської ради та затвердження Положення .

9. Про утворення постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами

на території населених пунктів Андріївської сільської  ради та затвердження Порядку

виявлення і обліку безхазяйних відходів на  підвідомчій території.

10. Про утворення комісії при виконавчому комітеті Андріївської сільської ради по

визначенню дерев,що підлягають видаленню на підвідомчій території .

11. Про утворення комісії з питань розгляду звернень громадян при виконавчому

комітеті Андріївської  сільської ради.

12. Про утворення комісії по списанню та оприбуткуванню матеріальних цінностей

при виконавчому комітеті Андріївської сільської ради.

13.Про утворення комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Андріївської сільської ради.

14. Про затвердження складу та Положення про комісію з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Андріївської сільської ради.

15.Про утворення спостережної комісії при виконавчому комітеті Андріївської сільської

Ради.

Інформує: Нікітіна Олена Анатоліївна ,сільський голова Андріївської сільської ради.

16. Про утворення Координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху при виконавчому комітеті Андріївської сільської ради.

17. Про  затвердження складу  Комітету забезпечення доступності інвалідів та інших мало мобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно - транспортної інфраструктури при виконавчому комітеті Андріївської сільської ради.

Інформує: Нікітіна Олена Анатоліївна, сільський голова Андріївської сільської ради.

18. Про утворення координаційної ради з питань  національно - патріотичного

виховання  дітей та молоді при виконавчому комітеті Андріївської сільської ради та затвердження Положення.

19. Про утворення Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії

домашньому насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми при виконавчому

комітеті  Андріївської сільської ради та затвердження положення про Координаційну

раду.

20. Про утворення Ради регіонального розвитку Андріївської ОТГ.

21.Про надання допомоги твердим паливом (дровами) незахищеним верствам населення Андріївської сільської ради.

Інформує: Панів Тетяна Юріївна, спеціаліст з соціальних питань гуманітарного відділу Андріївської сільської ради.

22. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, та надання дозволу на видалення зелених  насаджень в межах земель Андріївської сільської  ради.

Інформує: Бондаренко Алевтина Миколаївна, спеціаліст відділу земельних ресурсів, АПК, екології та благоустрою.