A A A K K K
для людей із порушенням зору
Андріївська сільська військова адміністрація
Краматорський район Донецька область

ОГОЛОШЕННЯ! Андріївська сільська рада Слов’янського району Донецької області з 24.12.2020 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування.  

Дата: 24.12.2020 11:58
Кількість переглядів: 420

 

ОГОЛОШЕННЯ

Андріївська сільська рада Слов’янського району Донецької області з 24.12.2020 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування.  

1.Конкурс  на заміщення  вакантної посади  головного спеціаліста відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту  Андріївської сільської ради Слов’янського району Донецької області, віднесеної  до VІІ категорії посад  в органах місцевого самоврядування.                      

2.Основні кваліфікаційні вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою,вміння працювати на комп’ютері.

Стаж роботи  на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше трьох років.

.3.Повинен знати. Конституцію України; закони України "Про місцеве самоврядування в Україні""Про службу в органах місцевого самоврядування""Про державну службу""Про запобігання корупції", інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, реалізації визначених повноважень; укази і розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки; основні програми роботи на комп'ютері.

4. Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі, та строк їх подання :                  

            Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, надають до конкурсної комісії виконавчого комітету сільської ради наступні документи:

 • заяву про участь у конкурсі;
 • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
 • дві фотокартки розміром 3х4 см;
 • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
 • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (в електронній формі);
 •  копію документа, який посвідчує особу;
 • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
 • довідку про допуск до державної таємниці (у разі її наявності).

5.До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

 • визнані в установленому порядку недієздатними;
 • мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади посадової особи місцевого самоврядування;
 • позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений термін;
 • в інших випадках, установлених законами.

Термін прийняття документів конкурсною комісією – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою :
вул. Миру, 7а, с. Андріївка, Слов’янський район, Донецька область, тел. 0660699570.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається секретарем Андріївської сільської  ради Самойленко Наталією Миколаївною, тел. 0660699570.

УМОВИ 
проведення конкурсу на посаду головного спеціаліста відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту  Андріївської сільської ради Слов’янського району Донецької області

Загальні умови

Найменування посади

Головний спеціаліст відділу освіти, культури , туризму, молоді та спорту  Андріївської сільської ради Слов’янського району Донецької області

Завдання, обов'язки та повноваження

У межах визначених посадовою інструкцією завдань забезпечує реалізацію визначених повноважень, бере участь у розробленні місцевих програм (за відповідними галузевими напрямами), здійснює контроль за їх виконанням, аналізує їх результативність та ефективність, за результатом якого готує відповідні пропозиції керівнику відділу або керівнику вищого рівня. Здійснює координацію одного з напрямів діяльності відділу або напрямку діяльності сільської ради. Здійснює методичне керівництво роботою спеціалістів нижчої категорії (кваліфікації). Здійснює безпосередньо, організовує та забезпечує контроль, аналіз та оцінку стану справ з реалізації визначених повноважень. Розробляє поточні та бере участь у підготовці перспективних планів роботи відповідного відділу (за визначеним напрямом), надає необхідну методичну допомогу працівникам у виконанні завдань, доручень керівництва. Забезпечує виконання завдань з реалізації визначених повноважень, здійснює комплекс заходів, що стосуються відповідного напряму роботи, контролює організацію їх виконання. За дорученням керівника відділу або керівника вищого рівня бере участь в організації та проведенні нарад з питань, що належать до його повноважень. У межах повноважень забезпечує підготовку проєктів рішень сільської ради та розпоряджень сільського голови. Розглядає листи та звернення юридичних та фізичних осіб, відповідних органів державної влади, органів місцевого самоврядування з питань, що належать до його повноважень. Бере участь у розробленні організаційно-методичних документів. Проводить аналіз документів, що стосуються відповідного напряму роботи відділу.

Має право. За дорученням керівника відділу або керівника вищого рівня: представляти інтереси відділу або місцевої ради у відповідних органах державної влади та органах місцевого самоврядування з питань, що належать до його повноважень; брати участь у здійсненні контролю (перевірки) виконання рішень сільської ради для забезпечення реалізації визначених законодавством повноважень у відповідній сфері підвідомчими підприємствами, установами та організаціями; готувати проекти запитів на отримання статистичної інформації та інших даних від відповідних органів державної влади та органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб, громадських організацій, підприємств, установ та організацій, необхідної для виконання визначених повноважень, посадових обов'язків та завдань. Вносити керівнику відділу або керівнику вищого рівня пропозиції щодо вдосконалення роботи відділу або реалізації відповідного напряму діяльності.

Умови оплати праці

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування».

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

     Безстроковість

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

 • заяву про участь у конкурсі;
 • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
 • дві фотокартки розміром 3х4 см;
 • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
 • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (в електронній формі);
 • копію документа, який посвідчує особу;
 • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).
 •  довідку про допуск до державної таємниці (у разі її наявності).

Строк подачі документів до 24.01.2021

Місце, час та дата початку проведення конкурсу

26.01.2021, 10:00, село Андріївка вул. Миру,7а , Андріївська сільська рада, актовий зал.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Самойленко Наталія Миколаївна

0660699570

04342045@mail.gov.ua

 

                                                        Кваліфікаційні  вимоги

1

Освіта

Вища освіта не нижче ступеня бакалавра.

2

Досвід роботи

Стаж роботи  на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше трьох років.

3

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою.

                                                        Вимоги до компетентності

1

Вміння використовувати комп’ютерну техніку та програмне забезпечення

Впевнений користувач ПК (Microsoft Word, Microsoft  Excel, MS Office, Internet)

4

Ділові якості

Аналітичні здібності,оперативність,організаторські здібності, навички розв’язання проблем, уміння працювати в команді

 

                                             Професійні знання

1

Знання законодавства України

Конституцію України; закони України "Про місцеве самоврядування в Україні""Про службу в органах місцевого самоврядування""Про державну службу""Про запобігання корупції", інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, реалізації визначених повноважень; укази і розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки; основні програми роботи на комп'ютері.

                                                                                                                                      

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ

на перевірку знання Конституції України, Законів України

«Про службу в органах місцевого самоврядування», "Про місцеве самоврядування в Україні", «Про запобігання корупції» та питань на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та житлово – комунального господарства Андріївської сільської ради.

 

І. Питання на перевірку знання Конституції України

1. Основні розділи Конституції України.

2. Основні риси Української держави за Конституцією України (статті 1, 2).

3. Форма правління в Україні (стаття 5).

4. Визнання найвищої соціальної цінності України (стаття 3).

5. Конституційний статус державної мови та мов національних меншин України (стаття 10).

6. Об'єкти права власності Українського народу (статті 13, 14).

7. Найважливіші функції держави (стаття 17).

8. Державні символи України (стаття 20).

9. Конституційне право на працю (стаття 43).

10. Конституційне право на освіту (стаття 53).

11. Конституційне право на соціальний захист (стаття 46).

12. Конституційне право на охорону здоров'я (стаття 49).

13. Обов'язки громадянина України (статті 65-68).

14. Право громадянина України на вибори (стаття 70).

15. Повноваження Верховної Ради України (стаття 85).

16. Питання, правове регулювання яких визначається та встановлюється виключно законами України (стаття 92).

17. Державний бюджет України (стаття 96).

18. Порядок обрання Президента України (стаття 103).

19. Повноваження Президента України (стаття 106).

20. Призначення, склад та введення в дію рішень Ради національної безпеки і оборони України (стаття 107).

21. Склад Кабінету Міністрів України (стаття 114).

22. Повноваження Кабінету Міністрів України (статті 116, 117).

23. Повноваження місцевих державних адміністрацій (стаття 119).

24. Статус прокуратури України за Конституцією України (стаття 121).

25. Система судів в Україні (стаття 125).

26. Основні засади судочинства в Україні (стаття 129).

27. Система адміністративно-територіального устрою України (стаття 133).

28. Питання нормативного регулювання Автономної Республіки Крим (стаття 137).

29. Повноваження Автономної Республіки Крим (стаття 138).

30. Органи місцевого самоврядування в Україні (стаття 140).

31. Повноваження територіальних громад за Конституцією України (стаття 143).

32. Статус та повноваження Конституційного Суду України (статті 147, 150).

33. Порядок подання законопроекту про внесення змін до Конституції України (стаття 154).

 II. Питання на перевірку знання Закону України "Про запобігання корупції".

1. Визначення термінів: пряме підпорядкування, близькі особи, корупційне правопорушення, корупція, потенційний конфлікт інтересів (стаття 1).

2. Суб'єкти, на яких поширюються дія закону України «Про запобігання корупції»

(стаття 3).

3. Статус та склад Національного агентства з питань запобігання корупції (статті 4,5)

4. Повноваження Національного агентства з питань запобігання корупції (стаття 11).

5. Права Національного агентства з питань запобігання корупції (стаття 12).

6. Контроль за діяльністю Національного агентства з питань запобігання    корупції (стаття 14)

7. Національна доповідь щодо реалізації засад антикорупційної політики  (стаття    20).

8.Обмеження щодо використання службових  повноважень  чи  свого  становища та одержання  подарунків (статті 22, 23).

9. Обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності та обмеження спільної роботи близьких осіб (статті 25, 27).

10. Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (стаття 28).

11. Заходи зовнішнього та самостійного врегулювання конфлікту інтересів (стаття 29).

12. Запобігання конфлікту інтересів у зв’язку з наявністю в особи підприємств чи корпоративних прав (стаття 36).

13. Вимоги до поведінки осіб (стаття 37).

14. Подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування(стаття 45).

15. Встановлення своєчасності подання декларації та повна перевірка декларації (ст.49,40)

16. Моніторинг способу життя суб’єктів декларування (стаття 51).

17. Державний захист осіб, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції (стаття 53).

18. Заборона на одержання пільг, послуг і майна органами державної влади та органами    місцевого   самоврядування  (стаття 54).

19. Антикорупційна експертиза (стаття 55).

 20. Спеціальна перевірка (стаття 56).

21. Загальні засади запобігання корупції у діяльності юридичної особи (стаття 61).

22. Відповідальність за корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення (стаття 65).

ІІІ. Питання на перевірку знання Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"

1. Поняття служби в органах місцевого самоврядування, посадової особи місцевого самоврядування за Законом України “Про службу в органах місцевого самоврядування” (статті 1,2 ).

2. Посади в органах місцевого самоврядування (стаття 3).

3. Основні принципи служби в органах місцевого самоврядування (стаття 4).

4. Право на службу в органах місцевого самоврядування (стаття 5).

5. Державна політика щодо служби в органах місцевого самоврядування (стаття 6).

6. Правове регулювання посадових осіб місцевого самоврядування (стаття 7).

7. Основні обов’язки посадових осіб місцевого самоврядування(стаття 8).

8. Основні права посадових осіб місцевого самоврядування (стаття 9).

9.Прийняття на службу в органи місцевого самоврядування( стаття10).

10. Присяга посадових  осіб місцевого самоврядування (стаття 11).

11. Обмеження, пов’язані з прийняттям на  службу в органах місцевого самоврядування (стаття 12).

12. Декларування доходів посадових осіб місцевого самоврядування(стаття 13).

13. Класифікація посад в органах місцевого самоврядування (стаття 14).

14. Ранги посадових осіб місцевого самоврядування (стаття15).

15. Кадровий резерв служби в органах місцевого самоврядування( стаття 16)

16. Атестація посадових осіб місцевого самоврядування (стаття 17).

17. Граничний вік перебування на службі в органах місцевого самоврядування (стаття 18).

18. Підстави припинення служби в органах місцевого самоврядування (стаття 20)

19. Оплата праці, відпустки та пенсійне забезпечення (стаття 21).

20. Відповідальність за порушення законодавства про службу в органах місцевого самоврядування (стаття 23).

ІV. Питання на перевірку знання Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні»"

1. Визначення термінів: територіальна громада, представницький орган місцевого самоврядування, виконавчі органи влади, делеговані повноваження, рівні бюджетів (ст. 1).

2. Основні принципи місцевого самоврядування( стаття 4)

3. Ради – представницькі  органи місцевого самоврядування , виконавчі органи рад ( статті 10,11).

4. Громадські слухання, органи самоорганізації населення, форми добровільного об»єднання громадян( статті 13,14,15).

5.Організаційно- правова, матеріальна і фінансова основи місцевого самоврядування, відносини органів місцевого самоврядування з підприємствами, установами та організаціями, що перебувають  та не перебувають у комунальній власності відповідних територіальних громад.( статті 16,17,18)

6. Виключна компетенція сільських, селищних рад ( стаття 26)

7. Повноваження виконавчого органу сільської ради у сфері соціально-економічного і культурного розвитку,планування та обліку.( стаття 27)

8. Повноваження виконавчого органу сільської  ради в галузі бюжету, фінансів і цін.

(стаття 28)

9. Повноваження виконавчого органу сільської  ради щодо управління комунальною власністю.( стаття 29)

10. Повноваження виконавчого органу сільської  ради галузі ЖКГ, побутового, торгівельного обслуговування, громадського харчування, транспорту та зв»язку (ст. 30).

11. Повноваження виконавчого органу сільської  ради у галузі будівництва( стаття 31)

12. Повноваження виконавчого органу сільської ради у сфері освіти, охорони здоров»я, культури, фізкультури і спорту.( стаття 32)

13. Повноваження виконавчого органу  сільської ради у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.( стаття 33).

14. Повноваження виконавчого органу сільської ради у сфері  соціального захисту населення.( стаття 34).

15. Повноваження виконавчого органу сільської ради у галузі зовнішньоекономічної діяльності (35 стаття).

16. Повноваження виконавчого органу сільської ради в галузі оборонної роботи (стаття 36).

17. Повноваження виконавчого органу сільської ради щодо вирішення питань адміністративно- територіального устрою, та забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.( статті 37,38)

18. Повноваження виконавчого органу сільської ради щодо відзначення державними нагородами України ті інші повноваження виконавчих органів сільських рад.( статті 39,40).

19. Повноваження сільського , селищного голови( стаття 42)

20. Повноваження  районних і обласних рад  (стаття 43)

21. Порядок формування  рад( стаття 45)

22. Сесія ради ( стаття 46)

23. Постійні комісії ради ( стаття 47)

24. Депутат ради( стаття 49).

25. Секретар ради  ( стаття 50)

26 Виконавчий комітет сільської ради, його повноваження та організація роботи( статті     51,52,53).

27. Акти органів та посадових осіб місцевого самоврядування( стаття 59).

28. Право комунальної власності ( стаття 60).

29. Місцеві бюджети та доходи місцевих бюджетів ( статті 61,63)

30. видатки місцевих бюджетів ( стаття 64).

31 Відповідальність органів та посадових осіб місцевого самоврядування перед територіальними громадами, державою та іншими суб2єктами господарювання ( статті 75,76,77).

32. дострокове припинення повноважень ради, сільського голови, органі самоорганізації населення(  стаття 78,79,80)

V. Питання на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки

роботи на посаді  головного спеціаліста відділу освіти, культури та туризму, молоді та  спорту Андріївської сільської ради Слов’янського району Донецької області.

 

1.Основні положення Закону України “Про освіту” (ст.ст.6,8,14,15,29).

2.Закон України “Про загальну середню освіту” (ст.ст.4,5,9,12).

3.Закон України “Про дошкільну освіту” (ст.ст. 2, 4-7).

4.Повноваження органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в системі загальної середньої освіти (закон України “Про загальну середню освіту” ст.37).

Державна політика у сфері дошкільної освіти (Закон України “Про дошкільну освіту” ст.ст.2,3).

5.Завдання дошкільної освіти (Закон України “Про дошкільну освіту” (ст.ст.4,5,7).

6. Закон України "Про культуру". Основні його засади.

7.Організаційні форми та види туризму (стаття 4 Закону України «Про туризм»)

8. Відповідальність органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб у галузі туристичної діяльності (стаття 31 Закону України «Про туризм»)

9.  Громадські засади у сфері фізичної культури і спорту (Закон  України «Про фізичну культуру і спорт»).

10. Обов’язки  головного  спеціаліста  відділу освіти, культури та туризму, молоді та  спорту.

11.  Фізична культура і спорт - складова частина загальної культури суспільства    (Закон  України «Про фізичну культуру і спорт»).

12.  Завдання фізичної культури і спорту в Україні (Закон  України «Про фізичну культуру і спорт»).

13.  Державне регулювання фізичної культури і спорту (Закон  України «Про фізичну культуру і спорт»).

14.  Право громадян на заняття фізичною культурою і спортом (Закон  України «Про фізичну культуру і спорт»).

15. Громадські засади у сфері фізичної культури і спорту (Закон  України «Про фізичну культуру і спорт»).

16. Види спорту. Спортивна класифікація (Закон  України «Про фізичну   культуру і спорт»).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь