15 лютого 2021 року в Андріївській громаді провели годину пам'яті "Афганістан: крізь біль і сум" присвячену 32-й річниці виведення радянських військ з Афганістану та Дню вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав

Дата: 16.02.2021 08:48

15  лютого 2021 року Андріївський сільський Центр культури та дозвілля сумісно з бібліотекою та Андріївським  Закладом Загальної Середньої Освіти провели годину пам'яті  "Афганістан: крізь біль і сум".

На заході були присутні  воїни-афганці, до них звернулася начальник Відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Ольга Валентинівна Ліснюк, яка вручила подарунки та квіти.

Спогадами про односельця Сергія Самойленко,який загинув в Афганістані, поділилася вчителька Тетяна Василівна Столяр.

Завершився  захід хвилиною мовчання та покладання квітів до пам'ятника воїнам-афганцям та на могилу загиблого афганця Сергія Самойленко.

В фоє  Андріївського Центру культури та дозвілля була оформлена книжкова виставка "Час і досі не загоїв рани" та виставка малюнків учнів Андріївського ЗЗСО "На афганських висотах".