Шановні батьки, запрошуємо Вас та Ваших дітей на перше в Україні ілюзійне шоу для всієї сім'ї від півфіналіста "Україна має талант" професійного фокусника Валерія Караченцева, відбудеться 4 квітня о 13:00 в приміщенні Сергіївського ЦМД

Дата: 30.03.2021 12:33

Шановні батьки, запрошуємо Вас та Ваших дітей на перше в Україні ілюзійне шоу для всієї сім'ї від півфіналіста "Україна має талант" професійного фокусника Валерія Караченцева.

Яке відбудеться 4 квітня (у неділю) початок о 13:00 в приміщенні Сергіївського Центру молодіжного дозвілля.

Ціна квитків від 100 до 200 грн, а також для Вас працює АКЦІЯ скидка 50% на місце поряд (при купівлі одного квитка, друге місце поряд Ви отримуєте за півціни!).

УВАГА! При бронюванні чи купівлі квитків онлайн до п'ятниці (включно), Ви отримаєте скидку за кожну пару квитків на найдорожчі місця -50 грн.

Телефон для бронювання (прохання телефонувати після 14:00): 096-805-30-90.

Подаруйте собі та своїм дітям 80 хвилин справжньої магії.

P. S. : згідно постанови кабінету міністрів України про боротьбу з поширенням ГРХ COVID19, дозволені гастрольні заходи не більше ніж 50% місць в залі та з умовою продажу квитків у "шахмотму порядку" , тому на наше шоу кількість місць (!) дуже (!) ОБМЕЖЕНА.

ПОЛЮВАННЯ НА КВИТКИ ВІДКРИТО