ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ! Запрошуємо всіх мешканців громади з 12 по 17 квітня долучитися до цього заходу, зокрема провести прибирання та благоустрій підпорядкованих та прилеглих території.

Дата: 08.04.2021 13:55

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ    ДЕНЬ   ДОВКІЛЛЯ

Довкілля це всі живі та неживі обєкти, що природно існують на Землі або в деякій її частині. Земля, вода, повітря, флора і фауна все це довкілля.

У третю суботу квітня (17.04.2021) громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища очищення водних джерел, озеленення територій, збереження заповідних об'єктів, поширення екологічних знань

Головна  мета заходупідвищення рівня свідомості українців в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища.

Щорічно влада, громадські організації, екологи закликають українців та всіх, хто піклується про природу, взяти участь у квітневому суботнику, висадці дерев, наведенні порядку на вулицях, у парках і скверах, озелененні територій, збиранні сміття.

Тому подбаємо про чистоту навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами, адже  підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашого рідного краю.

Запрошуємо   всіх  мешканців  громади   з 12 по 17   квітня  долучитися  до  цього  заходу,  зокрема  провести   прибирання  та  благоустрій   підпорядкованих  та  прилеглих  території.

Прибирання  території  сільської  ради  в  районах  приватної  забудови  здійснюється  їх  власниками  в  межах  домоволодінь  до  осі  проїжджої  частини  вулиці.

Пам’ятайте:  чиста  громада – це  показник  культури  мешканців  громади, які  проживають у  ній!