Порядок денний засідання виконавчого комітету від 27 квітня 2021 року

Дата: 12.04.2021 16:09

Порядок денний засідання виконавчого комітету від 27 квітня 2021 року

1.Про підсумки виконання бюджету Андріївської сільської територіальної громади за 1 квартал 2021 року.

Інформує: Позіра Ніна Дмитрівна, головний спеціаліст фінансового відділу Андріївської сільської ради.

2.Про стан розвитку фізичної культури та спорту на території Андріївської сільської ради у 2020 році.

Інформує: Ліснюк Ольга Валентинівна, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Андріївської сільської ради.

3.Про затвердження Положення про шкільний автобус.

4.Про затвердження пропозицій щодо дорожньої карти комунікацій щодо взаємодії та обміну інформацією між Головним управлінням ДПС у Донецькій області та  Андріївською сільською територіальною громадою.

Інформує: Мансвєтова Валентина Павлівна, начальник фінансового відділу Андріївської сільської ради.

5.Про соціальний захист ветеранів війни і праці, інвалідів, учасників бойових дій, малозабезпечених та багатодітних сімей, одиноких матерів та внутрішньо-переміщених осіб у 2020 році.

Інформує: Панів Тетяна Юріївна, спеціаліст ІІ категорії з питань соціального захисту та обслуговування населення відділу загально – організаційного та соціального забезпечення виконавчого комітету Андріївської сільської ради.

6.Про проєкт Програми пільгового медичного обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та мешкають на території Андріївської сільської ради, на 2021 -2023 р.р.

7.Про  затвердження плану заходів по підготовці об’єктів житлово – комунального господарства та соціальної сфери до роботи в зимових умовах у період  2021-2022 р. р.

Інформує: Пархоменко Наталія Іванівна, спеціаліст ІІ категорії відділу економічного розвитку, інвестицій та житлово – комунального господарства виконавчого комітету Андріївської сільської ради.

8. Про оголошення конкурсу щодо придбання  службового житла для спеціалістів закладів  охорони здоров’я.

Інформує: Нікітіна Олена Анатоліївна, сільський голова.

9.Про оголошення конкурсу щодо придбання  службового житла для поліцейського офіцера громади.

Інформує: Нікітіна Олена Анатоліївна, сільський голова

10.Про затвердження акту приймання – передачі майна СПОВ «Краматорське» в комунальну власність Андріївської сільської ради.

Інформує: Нікітіна Олена Анатоліївна, сільський голова.

11.Про взяття на бухгалтерський облік  Андріївської сільської ради нерухомого майна, на яке набуто право власності сільської ради згідно з рішенням Слов’янського міськрайсуду про передачу безхазяйної речі у власність територіальної громади.

Інформує: Мороз Василь Андрійович, головний спеціаліст (юрисконсульт) сільської ради;

12.Про розгляд клопотання Павлюченка Дмитра В’ячеславовича .

13.Про надання дозволу гр. Цвіркун Ларисі Іванівні на реєстрацію в житловий будинок комунальної власності територіальної громади Андріївської сільської ради.

Інформує: Болотнікова Маргарита Анатоліївна, спеціаліст відділу  економічного розвитку, інвестицій та житлово – комунального господарства виконавчого комітету Андріївської сільської ради.

14.Про затвердження акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, та надання дозволу на видалення зелених  насаджень в межах земель Андріївської сільської  ради.

Інформує : Забірченко Ольга Володимирівна, начальник відділу земельних ресурсів, АПК, екології та благоустрою виконавчого комітету Андріївської сільської ради