Цифра Дня! Бізнес Донеччини зареєстрував 692 програмних реєстратора розрахункових операцій

Дата: 25.05.2021 13:49

Бізнес Донеччини зареєстрував 692 програмних реєстратора розрахункових операцій

Головне управління ДПС у Донецькій області повідомляє, що за період з 01 серпня 2020 року по поточну дату, 579 платників Донецької області (54 юридичні особи та 525 підприємців) скористались безкоштовними програмними рішеннями від ДПС та зареєстрували 692 програмних реєстратора розрахункових операцій (далі – програмні РРО, ПРРО).

Фізичними особами – підприємцями зареєстровано 631 програмний РРО, або 91%, юридичними особами – 61 програмний РРО, або 9% від загальної кількості зареєстрованих програмних РРО.

Найбільшу кількість програмних РРО зареєстровано платниками м. Краматорська, де 95 суб’єктів господарювання зареєстрували 116 програмних РРО.

З початку 2021 року спостерігається позитивна динаміка приросту кількості зареєстрованих ПРРО, що свідчить про зацікавленість суб’єктів господарювання у використанні програмних РРО. Так, якщо на кінець 2020 року платниками Донеччини було зареєстровано лише 218 програмних РРО, то з початку 2021 року їх зареєстровано вже 474, або вдвічі більше.

Найбільш активними користувачами програмних РРО залишаються       фізичні особи – підприємці, які позитивно оцінили переваги їх застосування.

Підписатися на Facebook

fb.com/TaxUkraine

www.facebook.com/tax.donetsk

Підписатися на Telegram-канал