ОГОЛОШЕННЯ! 29 червня 2021 року о 14.00 годині в адмінбудівлі Андріївської сільської ради (зал засідання) за адресою: с. Андріївка, вул. Мирру,7а відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Андріївської сільської ради. Порядок денний додається

Дата: 14.06.2021 16:48

Порядок денний:

1.Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти на підвідомчій території.

Інформує: Ліснюк Ольга Валентинівна, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Андріївської сільської ради.

2.Про заходи щодо боротьби з карантинною рослинністю на підвідомчій території.

Інформує: Половинка Наталія Миколаївна, спеціаліст ІІ категорії відділу земельних ресурсів, агропромислового комплексу, екології та благоустрою виконавчого комітету Андріївської сільської ради.

3.Про військово-транспортний обов’язок на поставку водіїв та техніки на особливий період до Збройних Сил України та інших військових формувань.

Інформує: Бондаренко Алевтина Миколаївна, завідувач сектору з питань військового обліку, цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи виконавчого комітету Андріївської сільської ради.

4.Інші питання.