Оголошення! Андріївська сільська рада повідомляє, що 08 липня 2021 року о 14.00 годині в адміністративному приміщенні сільської ради в с.Андріївка відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету. Проєкт порядку денного додається

Дата: 07.07.2021 16:26

Порядок денний позачергового засідання виконавчого комітету 08 липня 2021 року о 14.00

1. Про затвердження списку дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, які перебувають на квартирному обліку при виконкомі Андріївської сільської ради.

Інформує: Мірошніченко Дар'я Дмитрівна, начальник служби у справах дітей Андріївської сільської ради.

2. Про утворення місцевої комісії Андріївської сільської територіальної громади з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування. осіб з їх числа.