Дата: 30.07.2021 10:24

Запрошуємо студентів, аспірантів та молодих вчених України (віком до 35 років включно) взяти участь у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт «Соціально відповідальне ведення бізнесу — складова сталого розвитку», що організовано з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

Організатори: Державна установа «Інститут економіко-правових досліджень імені В. К. Мамутова Національної академії наук України» з її Центром перспективних досліджень і співробітництва з прав людини у сфері економіки, Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Донецький науковий центр Національної академії наук України, Міністерство освіти і науки України й Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення.

Основною метою конкурсу є підтримка обдарованої молоді та створення умов для її творчого зростання, зокрема, шляхом заохочення до науково-дослідної роботи з проблематики соціального відповідального ведення бізнесу.

Для участі у відборі конкурсант подає: 1) конкурсну роботу; 2) заявку на участь в Конкурсі (в довільному форматі); 3) відскановану копію підписаної рецензії наукового керівника (якщо конкурсант не має наукового ступеню).

Вимоги до оформлення конкурсної роботи:

обсяг 5-10 сторінок при форматі сторінки А4 (297x210 мм), орієнтація - книжкова;

поля: верх, низ та праве - 20 мм, ліве - 25 мм;

шрифт - Times New Roman, кегель - 14, міжрядковий інтервал - 1,5, стиль - Normal;

перший рядок - (шрифт напівжирний курсив, вирівняний по правому боку) прізвище та ініціали автора, другий рядок - (шрифт курсив, вирівняний по правому боку) курс навчання та заклад вищої освіти або наукова установа;

наступний абзац - (шрифт напівжирний всі прописні літери, вирівняний по центру) назва конкурсної роботи; далі - текст роботи, що вирівняний по ширині з відступом зліва 1,5 см.

Робота має бути виконана самостійно та на відповідному науковому рівні.

Мова роботи - українська.

Термін подання конкурсних робіт - до 30 вересня 2021 року.

Контактні особи від організаційного комітету Конкурсу: Сошников Антон Олександрович (тел.+380955031091, ел. адреса: uccplec@gmail.com), Санченко Алевтина Євгенівна (тел.+ 380973785236, ел. адреса: alla.sanchenko@gmail.com).