Рятувальники закликають рибалок бути обережними на воді! Пам’ятайте!!! У разі небезпеки – телефонуйте за номером 101!!! Будьте обережні під час відпочинку на воді, щоб він був для вас безпечним, весь час суворо дотримуйтеся порад рятувальників!

Дата: 30.09.2021 16:08

Рятувальники закликають рибалок бути обережними на воді! Не запливайте на човнах у місця із сильною течією, не заходьте у воду в незнайомих місцях, не зловживайте алкоголем та завжди повідомляйте когось про те, що ви зібралися на риболовлю. Якщо човен перевернувся, головне не розгубитися. Навіть коли перекинувся, він і тоді ще певний час тримається на воді, отже, треба зберігати спокій, і до прибуття рятувальників триматися за човен, штовхати його до берега. Той, хто добре вміє плавати, у першу чергу повинен допомогти тому, хто не вміє, підтримувати його на плаву. Ці прості правила врятують вам життя.