Дата: 10.11.2021 09:53

09 листопада 2021 року о 14.00 годині в залі засідань Андріївської сільської ради відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань прав людини, законності, правопорядку, гласності та взаємодії з громадськими формуваннями, регламенту, запобігання корупції, депутатської етики та забезпечення діяльності депутатів

На засідання та розгляд комісії було винесено 27 питань порядку денного, основними з яких: про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Андріївської сільської ради, про внесення змін до бюджету Андріївської сільської ради, про затвердження порядку та розміру відрахувань від чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств та їх об’єднань, що вилучаються  до загального фонду бюджету Андріївської ТГ, про розгляд звіту про виконання Програми економічного і соціального розвитку Андріївської сільської ТГ за 9 місяців 2021 року, про затвердження 12 сільських цільових програм на 2022 рік, про затвердження структури та штатного розпису комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Андріївської сільської ради на 2021 рік в новій редакції, Про делегування повноважень комунальному підприємству Краматорської районної ради Донецької області «Трудовий архів» з питань ведення архівної справи, про придбання житла для осіб із числа дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, які потребують поліпшення умов проживання, про придбання у комунальну власність житла для надання в тимчасове користування внутрішньо переміщеним особам,  про внесення змін до складу виконавчого комітету Андріївської сільської ради та інші.

За результатами розгляду всі проєкти рішень винесені на розгляд чергової сесії Андріївської сільської ради, яка відбудеться 24 листопада 2021 року