Андріївська сільська рада повідомляє, що 20 листопада 2021 року відбулося перше засідання робочої групи із розроблення Комплексного плану просторового розвитку території.

Дата: 20.11.2021 17:25

Андріївська сільська рада повідомляє, що 20 листопада 2021 року відбулося перше засідання робочої групи із розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Андріївської сільської територіальної громади Краматорського району Донецької області.

В ході засідання робочою групою було визначено 3 напрямки розвитку громади, а саме виконання заходів соціального характеру, заходів економічного характеру та землевпорядних заходів.

Виконавчий комітет пропонує активним громадянам, юридичним та фізичним особам, громадським об’єднанням, які мають ідеї та побажання стосовно розвитку та ефективного використання території громади, долучитися до формування складу учасників стратегічної сесії за вищезазначеними напрямками.

Кінцевий строк подання пропозицій 03.12.2021 року до 1600 години.

Також нагадуємо, що 25.11.2021 року о 1700 годині закінчується строк подання пропозицій щодо можливих напрямків розвитку громади, розміщення окремих об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, промислових майданчиків тощо.

Вищезазначені пропозиції необхідно надавати до виконавчого комітету Андріївської сільської ради на електронну адресу 04342045@mail.gov.uaабо поштову адресу: вул. Миру, 7а, с. Андріївка Краматорського району Донецької області, 83436.

Про дату та місце проведення стратегічної сесії буде повідомлено додатково відповідно до вимог чинного законодавства.