Порядок денний засідання виконавчого комітету від 19 листопада 2021 року

Дата: 19.11.2021 13:41

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про схвалення проєкту бюджету Андріївської сільської територіальної громади на 2022 рік  05509000000 (код бюджету).

Інформує: Мансвєтова Валентина Павлівна, начальник Фінансового відділу Андріївської сільської ради.

2.Про схвалення проєкту Концепції розвитку системи надання адміністративних послуг в Андріївській сільській раді (СТГ) на 2022 – 2024 роки.

Інформує: Радковська Яна Володимирівна, начальник відділу – державний реєстратор відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Андріївської сільської ради.

3.Про заборону спалювання опалого листя, залишків сухої рослинності та побутових відходів на території Андріївської сільської ради.

Інформує: Половинка Наталія Миколаївна, спеціаліст ІІ категорії відділу земельних ресурсів, агропромислового комплексу та екології виконавчого комітету Андріївської сільської ради.

4.Про створення робочої групи з розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Андріївської сільської територіальної громади та затвердження положення про робочу групу.

Інформує: Сищенко Галина Прокопівна, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Андріївської сільської ради.

5.Про внесення змін до назв посад посадових осіб у складі комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Андріївської сільської ради.

6. Про затвердження Положення про порядок видачі довідок.

7.Про надання житла поліцейському офіцеру громади.

Інформує: Коновалова Інна Валеріївна, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, житлово – комунального господарства та благоустрою виконавчого комітету Андріївської сільської ради.

8.Про надання житла багатодітній сім’ї Туренко Вікторії Анатоліївні.

Інформує: Мірошніченко Дар’я Дмитрівна, начальник служби у справах дітей Андріївської сільської ради.

9.Про проведення приписки до призивної дільниці громадян України 2005 року народження у 2022 році.

Інформує: Крайній Леонід Миколайович, інспектор з питань цивільного захисту сектору з питань військового обліку, цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи виконавчого комітету Андріївської сільської ради.

10.Про утворення оперативної групи штабу територіальної оборони Андріївської сільської ради.

11.Про надання дозволу неповнолітньому Новрузову Давіду Іслам Огли на укладання договору оренди земельної ділянки.

12. Про розгляд заяв мешканців Андріївської сільської ради про надання допомоги твердим паливом (дровами).