Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Андріївської сільської ради за 1 квартал 2020 року.

Дата: 15.04.2020 09:14

Аналітична довідка

про організацію роботи зі зверненнями громадян

у виконавчому комітеті Андріївської

сільської ради за 1 квартал 2020 року.

На виконання вимог Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», у виконкомі Андріївської сільської ради проводиться аналіз роботи зі зверненнями громадян. Питання «Про проведену роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Андріївської сільської ради за 1 квартал 2020 року» планується  розглянути на засіданні виконкому сільської ради   30 квітня 2020 року.

Протягом 1 кварталу  2020 року до  Андріївської сільської ради поштою не надійшло жодного звернення , на особистому прийомі – 8 звернень (  на 13 звернень менше чим за аналогічний період 2019 року), через  органи влади – 5 звернень ( 1 квартал 2019 року – 0 звернень), від інших органів та установ - 0 звернень ( 1 квартал 2019 року – 3 звернення).

Продовжують надходити звернення від соціально-незахищених категорій населення :

1 кв.2019 рік  - 7 звернень;    1 кв. 2020 р. – 4 звернення.

Кількість питань, порушених у зверненнях громадян,  становить 13   (на 8 звернень менше,чим за 1 квартал 2019 року), в тому числі:

1 кв.  2019 рік ( 24 питань)  1кв.2020 рік( 13 питань)

- аграрної політики і земельних відносин             2                 3

- транспорту і зв'язку                                               1

- соціального захисту населення                           12               1

- охорони здоров'я                                                   3

- комунального господарства                                 2                 2

- житлової політики                                                1                 1

- забезпечення дотримання законності та                               1

охорони правопорядку

- сімейної та гендерної політики                           1                 1

- діяльності ОМС                                                                        2

- інші питання                                                          2                 1

- державного будівництва                                                         1

Колективні звернення                                             0                 1

Результати аналізу звернень за характером питань свідчать, що  найбільше у своїх зверненнях громадяни порушують питання аграрної політики  і земельних відносин (3),

питання комунального господарства (2).

Із загальної кількості розглянутих звернень за 1 квартал 2020 року (13) дано роз’яснення - 11 звернення, переслано за належністю 1 звернення , 1 звернення чекає остаточної відповіді.

Питання роботи зі зверненнями громадян постійно перебуває на контролі у сільського голови. Особлива увага приділяється організації особистого прийому. З метою удосконалення порядку та підвищення ефективності проведення особистого прийому громадян керівництвом сільської ради та її виконавчого комітету затверджено графік проведення особистого прийому громадян (Рішення виконкому від 19.12.2019 № 205).             Особистий прийом громадян сільським  головою, заступником голови з питань діяльності виконавчих органів, секретарем сільської ради, керуючим справами(секретарем) виконкому проводиться в установлені  графіком дні з  8. 00 години до 17. 00 години,  крім вихідних  та святкових днів.

Інформація про порядок особистого прийому громадян в сільській раді і графіки прийому громадян  розміщені на інформаційних стендах сільської ради, в установах сільської ради, на сайті сільської ради.

Виїзні прийоми за місцем проживання громадян проводяться сільським головою, заступником голови з питань діяльності виконавчих органів,секретарем сільської ради, керуючим справами(секретарем) виконкому відповідно до окремого графіка.

За звітний період проведено  10 виїзних прийомів громадян ( 1 квартал 2019 року –15), на яких керівництвом сільської ради розглянуто 2 звернення громадян ( аналогічний період 2019 року -11звернень). Порушувались питання земельних відносин, комунального господарства.

Всі звернення, що надійшли до сільської ради не залишилися без уваги, були розглянуті в установлені законом строки, всім заявникам надані вичерпні відповіді або роз’яснення.

На виконання вимог Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», у виконкомі сільської ради створена комісія з питань розгляду звернень громадян. За звітний період було проведено 3 засідань комісії.

Для більшого дотримання контролю за результатами розгляду звернень громадян за звітний період було проведено 2 «Днів контролю».

За звітний період проведено перевірок додержання законодавства про звернення громадян - 1, порушень не виявлено.

Враховуючи, що рівень роботи із зверненнями громадян є важливим чинником довіри громадян до органів місцевого самоврядування,виконавчий комітет сільської ради  і надалі продовжуватиме роботу по вдосконаленню роботи з розгляду звернень громадян, усуненню причин, що породжують скарги.

Керуючий справами(секретар) виконкому

Андріївської сільської ради                                                                       Галина СИЩЕНКО