Шановні мешканці Андріївської громади! Кожного року 03 грудня відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю!

Дата: 03.12.2021 09:30

Шановні мешканці Андріївської громади!

Кожного року 03 грудня відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю!

Цього дня ми засвідчуємо свою повагу та захоплення сильними людьми, які, попри свої проблеми зі здоров’ям, не здалися, «не опустили руки» і продовжують боротися. Вони сильні духом, сильніші від кожного з нас, бо не зважаючи на обставини, долаючи неймовірні труднощі, вони демонструють дивовижні досягнення та успіхи.

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і дбати та пам'ятати про них не тільки 03 грудня, а й протягом всього року.

Бажаємо кожній людині з особливими потребами витримки, сили духу й мужності, бадьорості та оптимізму, ніколи не здаватися попри всі життєві негаразди.

Зичимо здоров'я, добробуту, благополуччя, родинної злагоди та щирої підтримки ближніх!

Дякуємо всім соціальним службам, громадським організаціям інвалідів та небайдужим громадянам за нелегку працю та щоденну допомогу з подолання труднощів людьми, які мають проблеми зі здоров’ям.