В Андріївській сільській територіальній громаді прийняли бюджет на 2022 рік.

Дата: 24.12.2021 21:43

24 грудня 2021 року в  адміністративній будівлі сільської ради під головуванням сільського голови Олени НІКІТІНОЇ відбулося засідання чергової дев’ятої сесії восьмого скликання.

У робочій сесії взяли участь депутати, члени виконавчого комітету, керівники відділів сільської ради.

Бюджет Андріївської сільської територіальної громади на 2022 рік був прийнятий депутатами одноголосно.

Всі питання порядку денного було розглянуто: затверджено Статут Андріївської сільської ради, створено резервний фонд сільського бюджету Андріївської сільської ради на 2022 рік, прийнято рішення про розміщення у 2022 році тимчасово вільних коштів спеціального фонду на вкладний (депозитний) рахунок Андріївської сільської ради, затверджено перелік майна комунальної власності сільської ради, що пропонується для відчуження в 2022 році, затверджено структуру та штатний розпис Андріївської сільської ради та відділів при сільській раді на 2022 рік, затверджені положення про відділи Андріївської сільської ради, створення робочих місць по Андріївській сільській раді на 2022 рік, впорядкування умов оплати праці сільського голови на 2022 рік, прийняті Програми «Здоров’я населення», фінансової підтримки КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Краматорської районної ради, «Турбота» на 2022 рік, прийняли рішення про організацію шкільного харчування учнів в загальноосвітніх навчальних закладах та закладах дошкільної освіти Андріївської сільської ради в 2022 році, розглянули земельні питання та ін.

Дякуємо депутатському корпусу, членам виконавчому комітету, структурним підрозділам сільської ради за злагоджену та продуктивну працю у 2021 році.