У зв’язку з значним зниженням температури, інформуємо про пункти обігріву на території Андріївської сільської територіальної громади!

Дата: 13.01.2022 09:21

З метою недопущення випадків травмування і обмороження людей внаслідок дії низьких температур, на території сільської ради розгорнуті та функціонують стаціонарні пункти обігріву:

с. Андріївка, пр. Гаражний, 8а - режим роботи – цілодобово;

с. Сергіївка, вул. Паркова, 3а – режим роботи – в разі потреби – цілодобово

Для запобігання нещасним випадкам просимо запам`ятати елементарні правила:

• головний принцип одягу – це його багатошаровість. Щоб не замерзнути, і одяг, і взуття не повинні щільно прилягати до тіла. Це заважає кровопостачанню й прискорює замерзання. В одязі ви повинні відчувати себе вільно. Між шарами повинна залишатися невелика відстань – повітряний прошарок.
  • це ж стосується і взуття. Воно повинно бути не тільки теплим, але і досить вільним, щоб ви могли вільно ворушити в ньому пальцями. Чим тісніше ногам у взутті, тим вразливіші пальці для холоду.
  • при холодній погоді треба обов’язково вдягати рукавиці, також важливий шарф, яким, при потребі, можна прикрити обличчя.
  • як би тепло і правильно ви не одягнулися, але якщо на морозі ви будете стояти без руху, досить швидко замерзнете.
  • категорично заборонено торкатися металу, бензину. Метал дуже добре проводить тепло і у місці дотику може виникнути обмороження. Те саме стосується й бензину. Під час роботи з такими матеріалами на морозі неодмінно використовуйте рукавички.
  • категорично заборонено вживати спиртне, тому що алкоголь розширює судини на поверхні тіла, а це призводить до швидших втрат тепла.

Пам'ятайте, якщо у вас з'явилися симптоми переохолодження – воскові плями та оніміння шкіри, негайно перейдіть у тепле приміщення на кілька годин, зігрійтеся, поїжте.

Дотримуйтесь правил безпеки! Будьте здорові і бережіть себе!