Правила безпечної поведінки під час святкування Водохреща

Дата: 18.01.2022 16:20

Правила безпечної поведінки під час святкування Водохреща

Щоб не сталося лиха при купанні у крижаній воді, ГУ ДСНС України у Донецькій області нагадуємо  про елементарні правила поводження поблизу водних об’єктів і закликаємо бути вкрай обережними під час купання та дотримуватися елементарних правил безпеки.

Утримайтеся від купання, якщо у вас хворі легені та серцево - судинна система! Пам’ятайте, що перебування в крижаній воді у незагартованих людей може призвести до загального переохолодження організму.

Для тих, хто планує купання у водоймах рекомендуємо дотримуватися наступних правил:

- занурюватися слід у спеціально обладнаних місцях біля берега під ретельним наглядом рятувальної та медичної служби;

- безпосередньо перед тим як зануритися в крижану воду необхідно розігріти тіло, зробивши розминку або пробіжку;

- не варто різко пірнати або стрибати у воду робити це потрібно повільно та обережно, не занурюючись з головою. Перебувати у воді дозволяється лише кілька секунд;

- після купання необхідно розтерти рушником тіло і вдягнути сухий одяг (при цьому одяг і взуття  мають бути простими, з мінімальною кількістю ґудзиків, застібок і шнурівок)

- випийте гарячий напій!!!

Категорично забороняється вживати перед та після занурення у воду алкогольні напої.

«Шановні громадяни! Подбайте про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких, не нехтуйте правилами безпечної поведінки. Бажаємо Вам веселого та безпечного святкування».

Бережіть своє життя, не нехтуйте застереженнями!