Порядок денний засідання виконавчого комітету на 25 січня 2022 року

Дата: 04.01.2022 16:28

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО :

1.Про підсумки виконання бюджету Андріївської СТГ за 2021 рік.                                                                                                                                                                          Інформує: Позіра Ніна Дмитрівна, головний спеціаліст Фінансового відділу Андріївської сільської ради.

2. Про підсумки роботи по розгляду звернень, пропозицій і заяв громадян у виконавчому комітеті Андріївської сільської ради за 2021 рік.

Інформує: Овчян Ганна Валеріївна, начальник відділу загальноорганізаційного та соціального забезпечення виконкому Андріївської сільської ради.

3.Про здійснення контролю у виконавчому комітеті Андріївської сільської ради за виконанням розпорядчих документів органів влади вищого рівня за 2021 рік.

4.Про забезпечення виконання вимог законодавства України щодо забезпечення доступу до публічної інформації у виконавчому комітеті Андріївської сільської ради за 2021 рік.

5.Про затвердження Інструкції з діловодства в Андріївській сільській раді та  її виконавчих органах.

6.Про затвердження списку одинокопроживаючих громадян, які потребують обслуговування вдома.

Інформує: Бабаєвська Валентина Михайлівна, директор Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Андріївської сільської ради.

7.Про затвердження списку громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконкомі Андріївської сільської ради Краматорського району Донецької області.

Інформує: Болотнікова Маргарита Анатоліївна,  спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій, ЖКГ та благоустрою виконкому Андріївської сільської ради.

8.Про затвердження Переліку об’єктів та Переліку оплачуваних суспільно - корисних робіт для осіб, на яких судом накладене адміністративне стягнення у виді суспільно - корисних робіт на 2022 рік.

Інформує: Самойленко Наталія Миколаївна, секретар Андріївської сільської ради.

9.Про затвердження Переліку об'єктів та визначення видів безоплатних суспільно - корисних робіт для засуджених до громадських робіт та порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на 2022 рік.

Інформує: Самойленко Наталія Миколаївна, секретар Андріївської сільської ради.

10.Про стан військового обліку на території Андріївської сільської територіальної громади у 2021 році та завдання щодо його поліпшення у 2022 році.

Інформує: Бондаренко Алевтина Миколаївна, завідувач сектору з питань цивільного сектору з питань  військового обліку, цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи виконкому Андріївської сільської ради.

11.Про схвалення проєкту Програми забезпечення житлом пільгової категорії громадян Андріївської сільської ради на 2022-2024 роки.

Інформує: Панів Тетяна Юріївна, спеціаліст ІІ категорії з питань соціального захисту та обслуговування населення відділу загальноорганізаційного та соціального забезпечення виконавчого комітету Андріївської сільської ради.

12. Про затвердження Положення про національний спротив та територіальну оборону Андріївської сільської ради.

Інформує: Крайній Леонід Миколайович, інспектор з питань цивільного захисту сектору з питань військового обліку, цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи виконавчого комітету Андріївської сільської ради.

13.Про надання допомоги твердим паливом (дровами) незахищеним верствам населення сільської ради

14. Про затвердження акта установки тимчасової споруди для дров, що розташована  по провулку Гаражний,8а в селі Андріївка Краматорського району Донецької області.

15.Інші питання.