Шановні громадяни! В цей складний час, благаємо Вас відповідально ставитись до власної безпеки та неухильно виконувати прості правила пожежної безпеки.

Дата: 30.03.2022 08:11

З настанням перших теплих весняних днів, кількість пожеж на відкритих територіях стрімко зростає від 5 до 20 пожеж на добу!

Шановні громадяни!

 В цей складний час, благаємо Вас відповідально ставитись до власної безпеки та неухильно виконувати прості правила пожежної безпеки. На жаль, попри всі застереження рятувальники та, незважаючи на ситуацію пов’язану з війною, мешканці міста та району і надалі продовжують «господарювати», випалюючи суху траву та сміття.

 Через пожежі сухої трави горіли і господарські будівлі, адже вогонь у суху вітряну погоду поширюється дуже швидко на велику площу.

Прикро, що деякі громадяни готові платити власними оселями за суху траву!

Будьте відповідальними!