Дорогі земляки! Цієї неділі християни східного обряду святкуватимуть Великдень. Традиційно всенічне великодня служба збирає у храмах велику кількість вірян, але цього разу свято випало на особливий час.

Дата: 22.04.2022 17:05

Дорогі земляки!

Цієї неділі християни східного обряду святкуватимуть Великдень. Традиційно всенічна великодня служба збирає у храмах велику кількість вірян, але цього разу свято випало на особливий час.

Ми вже десятки разів бачили, як росіяни цілеспрямовано вбивають цивільних, а масове скупчення людей для них було б ласою мішенню.

Тому зобов’язаний нагадати, що в області діє комендантська година, і так само вона діятиме і в ніч з 23 на 24 квітня: з 19:00 до 06:00. Перебування на вулиці у цей час вважатиметься порушенням комендантської години і реакція на це буде відповідною.

Всі охочі зможуть долучитися до трансляції служби онлайн, “бо де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані, там Я серед них”. Відвідати храм та освятити великодні кошики можна буде вранці.

У народі заведено казати “береженого Бог береже”. А словами самого Христа: “Не спокушай Господа Бога свого!”

І я закликаю всіх: не спокушайте! Найважливіше – зберегти життя! А масові зібрання залишимо до часів після нашої перемоги.

Павло Кириленко