Дата: 22.04.2022 20:32

Шановні жителі Андріївської громади, а також громадяни, які вимушено прибули на її територію.

У ніч з 23 на 24 квітня 2022 року ми відзначатимемо Свято Світлого Христового Воскресіння (Великдень), яке традиційно збирає велику кількість вірян у культових спорудах через проведення нічних богослужінь та участь у релігійних обрядах. Однак, у зв’язку з триваючою широкомасштабною збройною агресією Російської Федерації проти України, а також через те, що Краматорський район є територією, де активізувались бойові дії, що створюють реальну загрозу життю та здоров’ю цивільного населення, наполегливо просимо Вас залучатися до участі у Великодніх богослужіннях дистанційно – завдяки трансляції на телебаченні та в інтернет-мережі, обов’язково продовжувати дотримуватись правил комендантської години та уникати скупчення людей в культових спорудах та на підлеглих територіях.

Додатково повідомляємо, що 23 квітня 2022 року комендантська година розпочнеться о 19-00 годині і триватиме до 06-00 години 24 квітня 2022 року.

Не нехтуйте особистою безпекою.