Шановні мешканці Андріївської сільської територіальної громади! Прийміть найщиріші привітання з Пасхою 2022.

Дата: 23.04.2022 22:00

Шановні мешканці Андріївської сільської територіальної громади !

Прийміть найщиріші привітання з Пасхою 2022. Хай у кожному домі панує радість, любов, повага, духовне піднесення, добробут і велике бажання творити тільки добро в ім’я нашого Творця і Спасителя. І це – найбільше свідчення перемоги життя над смертю, світла над темрявою! Нехай Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, вселяє спокій у серцях, живить душу та укріплює віру. Нехай Божа милість та благословення несуть у наші душі, сім’ї та країну – МИР.

Пасха – радісне весняне свято, яке має уже давню традицію. До нього готуються заздалегідь старанно, з нетерпінням очікують як дорослі, так і діти.

Великдень завжди особливий: у церквах лунають дзвони і пісні, горять свічки, а миряни з кошиками очікують кульмінації свята – освячення пасок. Скрізь лунають радісні вітальні слова: «Христос воскрес! Воістину воскрес!»

Сьогодні ми по-новому переживаємо боротьбу добра і зла, ми є свідками і учасниками цього непростого протистояння. Бажаємо перемоги і миру, спокою і щастя Вам і Вашим близьким!

З  Великоднем Вас, шановні!

Олена НІКІТІНА