Як робітники комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Андріївської громади працюють в період запровадження воєнного стану

Дата: 06.06.2022 15:25

Одним з головних завдань соціального захисту нашої громади є забезпечення громадян своєчасною, доступною, якісною підтримкою та отримання соціальних послуг. Для цього була створена Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг».

Сьогодні кожен день, кожна година може бути вирішальною для життя і здоров’я людини. В період запровадження воєнного стану в Україні комунальна установа не припиняє свою діяльність, а навпаки приділяє більше уваги людям, які залишилися на місцях.

Вдома самотніми залишились люди похилого віку, рідні яких виїхали до відповідно безпечних територій і саме ця категорія населення потребує найбільшої підтримки та допомоги наших працівників.

На сьогодні соціальними робітниками центру надаються послуги «догляд вдома» 34 особам: а саме прибирання будинку, приготування їжі, доставка продуктів харчування та медикаментів, допомога в обробці присадибних ділянок, оплата комунальних послуг та психологічна підтримка наших підопічних.

Разом до перемоги!