Шановні медичні працівники Андріївської громади! Щиро вітаю Вас із професійним святом - Днем медичного працівника!

Дата: 19.06.2022 07:30

Щиро вітаю Вас із професійним святом - Днем медичного працівника!

Професія медика – лікаря, акушера, медсестри, санітара, лаборанта, фельдшера, відповідальна і благородна. Таку роботу обирають в житті лише сильні і вольові люди. Адже рятувати, повертати до життя інших-це надважлива і надважка місія!

Ви, як істинні професіонали, як  ангели-охоронці   у білих халатах, завжди готові прийти на допомогу без вагань і втоми,  ігноруючи особисті плани і проблеми, часто наражаючись на професійні небезпеки і навіть ризикуючи власним життям.

Останні два роки саме Ви були нашою опорою на передовій боротьби з пандемією, яка сколихнула весь світ!

І всі ми думали, що це найбільше наше спільне випробування.

Та від 24 лютого Ваша професія набула особливого значення. Українські медики дають сьогодні світові потужний приклад незламності, відданості своїй професії та клятві Гіппократа.

Таку відданість своїй професії демонструєте сьогодні і Ви – працівники комунальних підприємств охорони здоров’я нашої громади!

Дякую Вам за звитяжну працю під звуки сирен, за підтримку населення громади та внутрішніх переселенців і всі ті десятки важливих справ, які ви робите щодня!

Щиро зичу Вам міцного здоров’я, життєвої гармонії, родинного благополуччя! Хай ваші умови праці будуть безпечними! Хай усі ваші пацієнти одужують як найшвидше!  Нехай неодмінно здійсняться ваші плани, сподівання та мрії під мирним небом України.

Сподіваюся, що Ви й надалі з високою відповідальністю та сумлінням виконуватимете поставлені перед Вами завдання, дбатимете про нові професійні здобутки, а Ваші зусилля винагороджуватимуться повагою і вдячністю!

Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю!

Разом до Перемоги!

Слава Україні!

З повагою,

Сільський голова                                                           Олена НІКІТІНА