Дата: 22.06.2022 10:25

Сьогодні ми вшановуємо світлу пам'ять мільйонів українців, життя яких обірвала Друга світова війна.

Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Для України Друга світова війна – це національна трагедія, бо ця війна не обмежилась лише бойовими діями та окупацією її сучасної території, а й піддала українців руйнівному впливу тоталітарних режимів. Багато людських доль були покалічені та зруйновані у тій страшній війні… Щонайменше шість тисяч наших земляків, які воювали в лавах армії, – перед Богом та історією є головними свідками жорстокості та несправедливості війни.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто боронив рідну землю.

Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

Вічна пам’ять загиблим!

*Враховуючи реальну загрозу життю і безпеці людей, інтересам суспільства та держави, а також для забезпечення громадського порядку під час ведення повномасштабної війни російською федерацією, на всій території Андріївської громади, 22 червня заборонено проведення зборів, мітингів, походів і демонстрацій та інших масових заходів.