До відома осіб з інвалідністю Донеччини! У Донецькій області здійснюється евакуація місцевого населення до більш безпечних місць проживання. Серед осіб, які підлягають евакуації, є особи з інвалідністю, у тому числі, з важкими формами захворювань.

Дата: 10.08.2022 20:39

До відома осіб з інвалідністю Донеччини!

У зв’язку з цим пропонуємо інформацію, що стане у нагоді у разі проведення евакуаційних заходів та у ситуаціях ризику.

Це інформація щодо „гарячих ліній” та центрів допомоги евакуйованим та внутрішньо переміщеним особам, контакти громадських організацій, благодійних фондів, карти послуг для громадян України, що опинилися під час війни в складних життєвих обставинах.

Інформація доступна за посиланням  https://www.msp.gov.ua/news/22114.html