Як звернутись до хабу «Callcentr» для мешканців Донецької області на Кіровоградщині

Дата: 11.08.2022 13:20

Хаб «Callcentr», утворений Донецькою облдержадміністрацією в Кіровоградській області, продовжує свою роботу.

Працівники хабу регулярно відвідують місця компактного проживання евакуйованих мешканців Донеччини, збирають та аналізують їх побажання, надають консультації та роз’яснення, сприяють в організації необхідної допомоги переселенцям, в тому числі у співпраці з місцевою владою.

Всі громадяни, які евакуювались до Кіровоградщині з Донецької області можуть звернутись до «Callcenter» за телефонами:

+38095 128 26 04 - загальні питання

+38063 226 19 79 - з питання призначення грошових допомог

+38063 053 27 23 - з питань гуманітарної допомоги.

За матеріалами  Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації