Конкурс міні-грантів на підтримку жінок-підприємниць - ВПО з Луганської і Донецької областей

Дата: 08.09.2022 07:46

Громадська організація «Платформа розвитку «СМР» оголошує конкурс міні грантів для жінок-підприємниць зареєстрованих як фізична особа-підприємець, та є ВПО з Луганської або з Донецької областей для підтримки в відновленні або зміцненні їх бізнесу, повідомляє управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації.

Хто може взяти участь у конкурсі:

Жінки-підприємниці зареєстровані як ФОП, які планують відновити або адаптувати свій бізнес для набуття сталого економічного становища, та є ВПО з Луганської і Донецької областей. Або є жінками-підприємницями, які ведуть свій бізнес на території України і працевлаштовують ВПО з вищезазначених областей.

Умови подання:

Всі частини заявки мають бути заповнені, інакше вона не буде опрацьовуватися. Вся інформація буде оброблятися з належною конфіденційністю.

Додаток має містити в собі наступні документи:

1) Довідка ВПО

2) Виписка ФОП

Розмір грантів:

Гранти становитимуть від 20 000 до 100 000 гривень на один бізнес-проєкт. Витрати можуть бути покриті з 1 листопада 2022 року до 20 грудня 2022 року. Співфінансування не вимагається.

Кінцевий строк подання заявок: 15 вересня 2022 року.

Деталі за посиланням: https://www.gurt.org.ua/news/grants/80480/

За матеріалами управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації