Привітання з Всеукраїнським ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ!

Дата: 25.09.2022 07:35

Шановні керівники, вихователі та працівники закладів дошкільної освіти Андріївської громади!

Остання неділя вересня — ваш особливий день. Сьогодні ви відзначаєте своє професійне свято — Всеукраїнський день дошкілля!

Дошкільний вік особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, адже саме в цьому віці формується особистість і індивідуальність. А з вашою допомогою дітлахи пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти Батьківщину.

Я впевнена, що ваша педагогічна майстерність та людська доброта допоможуть виховати гідних громадян нашої держави!

Тож, сьогодні, хочу подякувати працівникам дошкільної освіти за вашу нелегку, але таку почесну та потрібну працю, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, наполегливості і високий професіоналізм та побажати міцного здоров'я, благополуччя, достатку, сімейного затишку та невичерпної життєвої енергії. Нехай ніколи не згасає світло Вашої душі, тепло Вашого серця до улюбленої професії.

Бажаю з кожним днем вчитися у дітей бути щасливою людиною просто так – сміятися щиро і дзвінко, мріяти красиво і весело, вірити в чудеса і власними руками їх здійснювати.

Здоров'я, сил і безмежної любові до дітей.

З повагою,

голова громади             Олена НІКІТІНА