Стан фінансування матеріального забезпечення та страхових виплат управлінням виконавчої дирекції ФССУ в Донецькій області на 03.10.2022

Дата: 04.10.2022 08:00

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області продовжує фінансування лікарняних працівникам підприємств, установ, організацій області.

Сьогодні відділеннями управління направлено кошти на рахунки роботодавців:

? на допомоги по тимчасовій непрацездатності – 2001,47 тис. грн, - за заявами-розрахунками, які були подані роботодавцями до відділень Фонду по 19 липня 2022 року;

? допомоги по вагітності та пологах – 860,24 тис. грн, - за заявами-розрахунками, поданими по 15 липня;

? на поховання - 16,4 тис. грн;

? допомоги по тимчасовій непрацездатності, пов'язаній з виробництвом, – 13,93 тис. грн.

Кошти надійдуть на рахунки роботодавців упродовж декількох банківських днів, після чого роботодавці спрямують виплати на рахунки працівників.

Щомісячні страхові виплати для потерпілих на виробництві і членів їх сімей профінансовано за вересень у повному обсязі.

Слідкувати за станом фінансування е-лікарняних працівники можуть онлайн у телеграм-каналі Фонду: https://t.me/socialfund.

Інформацію щодо роботи відділень управління в Донецькій області можна отримати за телефонами гарячих ліній відділень управління: http://www.fssu.gov.ua/fse/control/don/uk/publish/article/112137.

За матеріалами Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області