Загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації

Дата: 21.01.2023 09:00

Щодня о 9:00 — загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації.

Донецька ОВА та платформа Меморіал згадують убитих росіянами жителів Донеччини.

30-річний Євген Баєв загинув у березні в Маріуполі. У його будинок влучив танковий снаряд. Лише через місяць тіло Євгена витягли з-під завалів.

«Снаряд прилетів саме в ту кімнату, де був Женя, його розірвало», – розповіла знайома чоловіка, Наталія.

Наприкінці лютого Євгену вдалося під обстрілами евакуювати матір з Лівобережного району Маріуполя. Він мав авто та пальне, був готовим виїжджати з Маріуполя, але все чекав безпечного моменту. Адже автівки, які виїжджали з міста, росіяни обстрілювали, «зелених коридорів» не було.

Про Євгена знайомі згадують як про хорошу людину, кажучи: «Тепер зрозумілий  сенс фрази, що небеса забирають найкращих людей».

З 24 лютого росіяни вбили 1313 мирних жителів Донеччини, поранили ще 2866. Наразі невідома кількість жертв у Маріуполі та Волновасі.

Пам'ятаймо!