Відсутнє електроживлення? Шукайте Суспільне в соцмережах та вмикайте частоти Українського Радіо

Дата: 01.02.2023 07:31

Оперативні новини від команди Суспільного Мовлення — на сайті Суспільне Новини, у телеграм-каналах Суспільне Новини та регіональної мережі (за назвою Суспільне + місто-обласний центр: Суспільне Харків, Суспільне Чернігів, Суспільне Львів, Суспільне Миколаїв тощо) та інших соцмережах Суспільного.

У разі відсутності електроенергії чи мобільного зв’язку у вашому місті — налаштовуйте FM-хвилю Українського Радіо на приймачах, що живляться від батарейок. Українське Радіо може вести інформаційне мовлення на частотах Радіо Культура та Радіо Промінь.

У разі аварії на мережах і відсутності сигналу в FM — перемикайтеся на середні хвилі в АМ-діапазон (чи СХ на старих приймачах) на частотах AM — 1278 кГц1404 кГц657 кГц та 873 кГц.

Нижче — перелік частот радіо та лінки на соцмережі Суспільного Мовлення у регіонах. Зберігайте, щоб завжди залишатися на зв’язку із Суспільним.

Нагадаємо, Суспільне мовлення продовжує безперервний 18-годинний інформаційний марафон та оперативно інформує про війну Росії проти України на: