Ярмарок вакансій - дієве спілкування

Дата: 16.03.2023 21:18

Цими днями, задля пошуку кандидатів на вакантні місця, фахівці Слов'янського міського центру зайнятості провели міні-ярмарок вакансій в онлайн-форматі. Міні-ярмарок проведено для Донецької дирекції акціонерного товариства "Укрпошта".

На сьогоднішній день компанія стабільно працює, та її послуги користуються неабияким попитом населення. Наразі, існує потреба в наступних фахівцях: оператор поштового зв'язку, листоноша, секретар керівника, інженер–електронік, начальник поштового відділення та економіст - аналітик.

Начальник відділу підбору кадрів Радміла Воловецька показала презентацію про діяльність компанії та докладно доповіла присутнім про актуальні вакансії, вимоги до кандидатів, переваги роботи, умови праці та відпочинку, соціальні пільги та гарантії, рівень оплати праці та графік роботи. Пані Радміла надала вичерпні відповіді на питання шукачів роботи та запросила претендентів відвідати відділення для співбесіди з колективом та більш детального ознайомлення з робочими місцями. Також шукачі роботи занотували контакти представників компанії для подальшого спілкування.

В цілому в заході прийняли участь понад 20 безробітних та шукачів роботи. За результатами співбесіди 5 осіб нададуть свої резюме та 3 особи виявили бажання відвідати поштові відділення, щоб на власні очі побачити роботу фахівців, та прийняти остаточне рішення щодо працевлаштування.

На цьому ми не зупиняємося та продовжуємо працювати далі!